5

Gaten in de dakgoot

niet leuk
niet leuk
#Dak · 10 jaren geleden

op de zolder was een leefbare kamer gebouwd maar niet geisoleerd nu wij breken die kamer af en zien dat de dakconstructie aan het rotten is wegens gaten in de dakgoot aan de balken te zien is het toch al jaar of vijf bezig hebben gekocht met garantie dat er geen gebreken waren maar was achter een kamer verstopt waardoor ook al het plafond aan het rotten is en losse stenen onder de balken .wij wonen er nu 2jaar hebben 200000euro betaalt voor een huis op hun woord leefbaar en zeker geen werken binnen de 10jaar,wat kan ik doen nu is mijn huis zeker 20000euro mnider waard in twee maand tijd.we hoorden ook van de buurvrouw dat ze al tweemaal heeft gevraagt aan hen om te kijken voor hun dak dat zij water binnen kreeg hebben ze niet gedaan de buurvrouw heeft dan zelf haar kant laten vermaken maar nu komt er terug water binnen,wat kan ik doen?groeten

Alle reacties

0
niet leuk
niet leuk
0 2 Andere particulier
10 jaren geleden

2maand wonen we erin

0
Charel
Charel
932 5477 Andere professioneel
10 jaren geleden

Je woont er twee maanden in maar je heb het wel al twee jaar geleden gekocht.

Het lijkt mij dan al moeilijk te bewijzen dat het lek of de lekken er voor die twee jaar al waren. Bovendien, zo dat inderdaad het geval zou zijn, dan nog valt de verkoper volgens mij niets te verwijten, het waren immers onzichtbare gebreken, je hebt die pas kunnen ontdekken bij afbraakwerken van die kamer, de vorige eigenaar heeft dat dus ook niet kunnen zien. De gebreken (slijtage goten) waren dus geen bewust verstopte gebreken.

Laat een loodgieter of dakwerker (liefst meerdere) de gebreken eens nazien en offerte maken voor vernieuwing van de goten.

0
niet leuk
niet leuk
0 2 Andere particulier
10 jaren geleden

Nee we hebben het twee maand geleden gekocht. Die twee jaar had ik mis zegt

0
Charel
Charel
932 5477 Andere professioneel
10 jaren geleden

In dat geval moet je ook eens nakijken wat er precies in de verkoopakte beschreven staat. Meestal staat daar in dat de verkoper niet aansprakelijk kan gesteld worden voor verborgen gebreken waarvan hij niets wist of niets kon weten.

Indien je vermoedt dat hij het wel wist en het bewust heeft verzwegen of verstopt, dan is er sprake van kwade wil, maar dan zal jij dat moeten kunnen bewijzen, en ook dat lijkt me moeilijk.

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen
Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Roofing op een plat dak: tips voor plaatsing, herstelling en onderhoud

Roofing op een plat dak: tips voor plaatsing, herstelling en onderhoud

Op zoek naar een dakbedekking voor een plat dak? Ontdek de verschillende soorten roofing en hoe je ze correct plaatst, onderhoudt en herstelt.

Lees meer

Je dak herstellen, renoveren, isoleren of onderhouden? Ontdek alle dakwerken en hun kostprijs

Je dak herstellen, renoveren, isoleren of onderhouden? Ontdek alle dakwerken en hun kostprijs

Wil je dakwerken laten uitvoeren? Ontdek de soorten werken en hun kostprijs en tips om je dak te herstellen, renoveren, isoleren of onderhouden.

Lees meer

Welke dakrenovatie past bij jouw woning? Alle opties, prijzen, premies en tips

Welke dakrenovatie past bij jouw woning? Alle opties, prijzen, premies en tips

Ontdek alle opties voor dakrenovatie, inclusief prijzen, premies, regels, isolatie, valkuilen en slimme tips. Voor platte en hellende daken.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag