Aluminium deur
Aluminium deur
1
Geachte, Sinds 2013 heb ik een niewe duplex appartement gekocht.Er is erg tocht in de deur van buiten en ook de deur is te kort want het sluit niet vast met het kader.Ik heb aan de bedrijf vermeld maar de garantie komt niet tussen! .Het is fout van de fabrikant of de aanemer! .Hoe kan ik een oplossing vinden en naar wie stuur ik deze fout?. Met vriendelijke groeten
Alle reacties
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Vraag aan de lichtexpert: hoe krijg je meer daglicht in je aanbouw?
Lichtexpert Joël Sels geeft praktische tips om meer daglicht in je aanbouw te krijgen. Ontdek slimme oplossingen en voorkom lichtverlies.
Lees meer
Isolerend en budgetvriendelijk: ontdek alle voordelen van pvc-ramen
Hoe kies je pvc-ramen voor je nieuwbouw of renovatie? Ontdek alles over isolatie, prijs en mogelijkheden op vlak van stijl, kleur en veiligheid.
Lees meerWeet jij het antwoord op deze vragen?
Onze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen