2

Witte pluisjes op de plaaster

Timothy271
Timothy271
#Muren · 9 jaren geleden

Hey

We zijn hier thuis een kamer aan het renoveren, oude bepleistering eraf geslagen en nu de nieuwe aan het plaatsen. Echter zien we nu op onze nieuwe geplaatste gladde pleister na 5 dagen een soort witte pluisjes / stof komen. Als ik opzoek salpeter/zoutafstoot?

We hebben maand geleden enkele gaten in de bakstenen bijgevuld met cement, kan het hiervan komen?

Kan ik dit op de andere muren die ik nog moet doen vermijden? Enige voorbehandeling? Nu staat er knauf stucprimer op...

Kan ik er nu nog iets aan doen op deze muur?

Is de enige manier afborstelen en als alles uitgedroogd is lichtjes opschuren waar beetje grof is geworden?

Gaat een bouwdroger ons helpen?

Bedankt

Alle reacties

0
Verpleger vd bouw
Verpleger vd bouw
2 36 Andere professioneel
8 jaren geleden

Eerst zou je achterhalen of het een vochtprobleem is omdat in sommige huizen salpeter en zoutuitbloei opstijgenvocht  in zit als je cement gebruikt is maar een tijdelijke oplossing .door een membraan te plaatsen en nadien uit pleisteren kan oplossing zijn maar je maakt fotos en vraagt naar technisch info .injecteren van kan ook oplossing zijn maar je gaat niet in de kern van sommige problemen  Je ziet ook niet of er andere problemen zijn.Stucprimer dient alleen voor hechting van pleisterlaag.Een bouw droger gaat de vochtigheid verminderen maar door pluisjes en verpoedering lost u probleem niet op. Als afwerking  eerst afborstelen of afsteken zonder water en erna kan je 2lagen solvent fixeer laag plaatsen zonder water bestanddelen .bij hardnekkig poederlagen zet deze af en stopt de verpoedering .Bij schimmel enz zijn er andere produkten voor .Voor je begint is best dat je eerst bezint..Mvgr

Vraag nu vrijblijvend offertes voor je vochtproblemen

Vraag nu vrijblijvend offertes voor je vochtproblemen

Weg met vochtplekken en schimmel in huis! Vraag nu gratis en vrijblijvend offertes aan van specialisten voor een gezonde woning.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

In de kijker: een koele mosgevel voor je woning

In de kijker: een koele mosgevel voor je woning

Ontdek hoe de innovatieve mosgevel van het Nederlandse Respyre jouw woning duurzaam en groen en je omgeving koeler maakt.

Lees meer

Bouwen met blokken uit cellenbeton: prijs en plaatsingstips

Bouwen met blokken uit cellenbeton: prijs en plaatsingstips

Blokken uit cellenbeton combineren een snelle plaatsing met zeer goede isolatie. Ontdek meer over de prijs en ga aan de slag met onze plaatsingstips.

Lees meer

Houten gevelbekleding: plaatsing, prijs en onderhoud

Houten gevelbekleding: plaatsing, prijs en onderhoud

Of het nu als accent is of de volledige gevel: hout kan perfect als gevelmateriaal. Waarop moet je letten als je voor hout als gevelbekleding kiest?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag