4

Voordeur inkorten?

Michael112
Michael112
#Deuren en trappen · 8 jaren geleden

Ik heb op een veiling een voordeur op de kop kunnen tikken, alleen is de deur een 6tal cm te hoog.

Naar een centrale jummer gebeld die op hun beurt een bij han aangesloten firma contact met mij liet opnemen om dan uiteindelijk horen dat ze daar niet aan zullen beginnen daar de deur ook niet bij hen gekocht was en het was een te klein werk, die koeten volgens mij dan genoeg klanten hebben om er dan af te ketsen.

Heeft iemand een idee waar ik best naartoe kan om dat te laten doen?

De deur is in hout/alu binnenzijde hout buitenzijde alu en bezit een driepunt slot.

ik wil er zelf niet aan beginnen daar het alu van het hout eerst gescheiden moet worden en de deur niet wil beschadigen.

Het zou dus een 6 tal cm moeten zijn onderaan.

Ik zie ook dat er 2 gedeeltes in hout zijn onderaan de deur, dat zou eigenlijk 1 zon deel zijn dat er uit zou moeten.

Ik probeer er nog een paar fotos bij te voegen ter verduidelijking.

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/36107/image-37.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=268e065aa0252ecef3a12111387460f1https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/36107/image-38.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=c5ae6a560bfe18066476269551112678https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/36107/image-39.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=9617c728e8052c4598de1b0820dd74afhttps://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/36107/image-40.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=64f5ad4c7105f8764228705a90d4218a

Alle reacties

0
Coop
Coop
1 10 Verbouwer
8 jaren geleden
Waarom koop je dan zoiets... Je zoekt toch op voorhand uit of er iemand is die dat wil en kan doen.
0
Charel
Charel
932 5449 Andere professioneel
8 jaren geleden

Ik zie het ook niet zitten, ik denk dat je wat te snel en ondoordacht hebt gekocht. Dit soort deuren zijn niet bedoeld om in te korten.

De enige optie lijkt mij, indien mogelijk, om het deurgat te vergroten.

0
Hugo C.
Hugo C.
353 2291 Bouwer
8 jaren geleden

Is het niet eenvoudiger om de deuropening enkele centimeters hoger te maken? De verhoudingen van de diverse afmetingen in het deurpaneel blijven dan bestaan en komen de estetiek zeker ten goede.

Vraag gratis offertes aan voor nieuwe binnendeuren

Vraag gratis offertes aan voor nieuwe binnendeuren

Een prachtige afwerking begint met de juiste deuren. Laat jouw binnendeuren plaatsen door ervaren specialisten. Vraag gratis offertes aan en ontdek jouw mogelijkheden!

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Je binnendeuren renoveren? Zo geef je ze een nieuwe look

Je binnendeuren renoveren? Zo geef je ze een nieuwe look

Met een likje verf en nieuwe klinken kan je je bestaande binnendeuren renoveren. Met deze tips geef je ze een make-over!

Lees meer

Binnendeuren: het juiste materiaal voor de juiste sfeer

Binnendeuren: het juiste materiaal voor de juiste sfeer

Deuren hebben een aanzienlijke invloed op het uitzicht van je interieur. Denk daarom goed na over de materialen die je gebruikt.

Lees meer

Binnendeuren maken je interieur af: uit deze types kan je kiezen

Binnendeuren maken je interieur af: uit deze types kan je kiezen

Ga je voor een draai-, pivot- of schuifdeur? We zetten de voor- en nadelen van de verschillende types binnendeuren op een rij.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag