3

Misleidende offerte

HVR
HVR
#Terras en oprit · 7 jaren geleden

Offerte ontvangen van bouwbedrijf voor plaatsen van nieuwe oprit als volgt:

Uitgraven

Leveren en plaatsen van stabilisé ( 150 kg cement)

Nivelleren

Plaatsen van klinkers

Trillen

Opvoegen met wit zand

Prijs: 45 euro/m² ( klinkers niet inbegrepen)

 

Leveren + plaatsen van betonboordstenen : 15 euro/lm ( boordsteen inbegrepen)

Leveren + plaatsen van natuursteenboordstenen: 30 euro/lm ( vietnamese boordsteen inbegrepen)

Uitschieten van beton: in regie

Dit was de beste offerte (van 3) die we ontvangen hebben voor deze werken.

De werken zijn uitgevoerd en men komt met de eindfactuur op de proppen waarop extra vermeld staat (stond niet in offerte) :

afvoeren stabilisé 6m³ aan 350/m³= 2100€

Kan dit zomaar??????????

Alle reacties

0
Hugo C.
Hugo C.
353 2291 Bouwer
7 jaren geleden

Dat zou je kunnen classeren onder "Uitschieten van beton" - in regie, waarvoor er geen prijzen zijn vermeld. Afvoer en stortkosten zullen wel dezelfde zijn, maar vooral werkuren en gebruik van compressor kan veel minder zijn. Hoeveel werkuren heeft men daaraan besteed? Plaatsen en afvoeren van een container puin kost ook vlug 500€. Onvoorziene werken zijn natuurlijk altijd welkom voor de aannemer omdat hij over enige vrijheid beschikt voor de aanrekening.

0
HugoCo
HugoCo
44 240 Bouwer
7 jaren geleden

Op internet eens rondgekeken: voor de afbraak van funderingen : 300€/m³ - afbraak betonnen vloer: 500€/m³. Vermoedelijk tarieven voor werken met een kraan.

De u aangerekende kost lijkt mij aanvaardbaar. Als je de gepresteerde werkuren hebt en in feite de kostprijs kan schatten voor afbraak en afvoer van de stabilisé-laag, kan je eens vergelijken.

Terrasoverkapping nodig? Vergelijk gratis offertes!

Terrasoverkapping nodig? Vergelijk gratis offertes!

Ontvang gratis offertes van ervaren vakmensen en creëer jouw ideale overkapping.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Lange zomeravonden? Met deze 5 tips maak je het extra gezellig in je tuin

Lange zomeravonden? Met deze 5 tips maak je het extra gezellig in je tuin

Hoe kan je beter genieten van de zomer dan in je eigen tuin? Met deze vijf tips maak je je tuin gezellig en geniet je van extra lange zomeravonden.

Lees meer

In 7 vragen naar een nieuwe overkapping voor je terras

In 7 vragen naar een nieuwe overkapping voor je terras

Op zoek naar een overkapping? Er bestaat een overvloed aan keuzemogelijkheden en -combinaties. Wij zetten je alvast op de goede weg.

Lees meer

In de kijker: parasol met dubbele functie ontvouwt zich als een bloem

In de kijker: parasol met dubbele functie ontvouwt zich als een bloem

Ontdek de Anamon-parasol: een designstatement dat zorgt voor schaduw en licht op je terras. Multifunctioneel, duurzaam en vanaf november verkrijgbaar.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag