2

Kabelinvoer zekeringkast omkasting

ToonVA
ToonVA
#Elektriciteit · 7 jaren geleden

Dag Allen,

Ik ben op zoek naar een goede oplossing voor het beschermen/afschermen van mijn kabels die in de zelzekeringk gaan. Op het internet vind ik PVC goten van 230mm x 100mm als maximum maar dat is niet hoog genoeg voor de hele onderkant van de kabelinvoer te bedekken. In de breedte zou ik zo nog een 2e kunnen zetten maar dat lost het probleem niet op aangezien kabelinvoer onderaan zo een 150mm is.

Nu vroeg ik me af of ik d.m.v. metalstud en Gyproc niet zelf een op maat gemaakte omkasting kan zetten? Regels zijn dat het niet brandbaar materiaal is en die metalstud profielen kan ik aarden. Hout zou dus niet mogen maar de vraag is of deze oplossing in orde is voor de keuring?

Een PVC goot is trouwens ook brandbaar dus weet ik ook niet 100% wat correct is.

Alle reacties

0
idur
idur
174 842 Andere professioneel
7 jaren geleden

Een foto van de situatie zou veel verduidelijken  

Thuisbatterij laten plaatsen? Vergelijk gratis offertes!

Thuisbatterij laten plaatsen? Vergelijk gratis offertes!

Laat een thuisbatterij installeren en gebruik optimaal je zonne-energie. Ontvang gratis en vrijblijvende offertes van vakmensen.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wat is het verbruik van een warmtepomp? Bespaar met deze tips

Wat is het verbruik van een warmtepomp? Bespaar met deze tips

Welke factoren beïnvloeden het verbruik van een warmtepomp, hoe bereken je het, wat kost het en hoe kan je besparen? Wij zochten het voor je uit.

Lees meer

Feesten zonder ongelukken: tips voor een veilig eindejaar

Feesten zonder ongelukken: tips voor een veilig eindejaar

De feestdagen staan weer voor de deur. Ieder jaar gebeuren er tal van ongevallen in huis. Met deze tips zorg je ervoor dat alles veilig verloopt.

Lees meer

VEKA lanceert tool om automatisch energie te besparen met je digitale meter

VEKA lanceert tool om automatisch energie te besparen met je digitale meter

VEKA lanceert een tool om het beste energiebeheersysteem (EMS) te vinden. Bespaar op je energiefactuur en verhoog je zelfverbruik zonder ingewikkelde apps.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag