Verkoop
Verkoop
Alle reacties
Controleverslag is nodig bij verkoop van woningen, niet bij verkoop van magazijnen, winkels, garages ed.
Alles hangt er wat vanaf hoe de notaris de compromis (!) en de verkoopacte opmaakt.
Verder is er voorzien dat bij verkoop van een woning, gevolgd door afbraak of totale renovatie de elektrische installatie niet moet gekeurd zijn. Maar daar is een speciale procedure voor (gekend bij uw notaris). Alles wordt opgenomen in de notariele acte.
Zorg dat het ook in de compromis staat.
Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject
Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Aannemer zoeken? Zo vind je er een voor jouw project
Je bouwproject staat of valt grotendeels met de keuze van de juiste aannemer(s). Met deze tips kan je een aannemer zoeken voor jouw project.
Lees meer
De 5 voordelen van een sleutel-op-de-deurwoning
Steeds meer kandidaat-bouwers kiezen voor een sleutel-op-de-deur woning. Wij zetten de vijf belangrijkste voordelen op een rij!
Lees meer
Nieuwe prijsstijging bouwmaterialen op komst: 1 op de 4 aannemers rekent kosten door
De oorlog jaagt de prijs van cement en baksteen op. Mag je aannemer dit doorrekenen? Ontdek de impact en de cruciale 80%-regel voor jouw bouwcontract.
Lees meerWeet jij het antwoord op deze vragen?
Onze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen