1

Zwembadwand beton herschilderen

Bart61
Bart61
#Zwembad en vijver · 7 jaren geleden

Bij de renovatie van ons zwembad willen we de wanden opnieuw waterdicht herschilderen. De wand bestaat uit beton en een bezettingslaag met hier en daar kleine scheurtjes. Hoe krijg ik de bestaande verf (plastiekverf? polyurethaanverf?) eraf? Heeft iemand ervaring met zandstralen?

Welk product zet ik er nadien best op?

Bart

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

In de kijker: compact zwembad dat geen vergunning nodig heeft

In de kijker: compact zwembad dat geen vergunning nodig heeft

Ontdek Snappl, het compacte zwembad waarvoor je geen vergunning nodig hebt. Ideaal voor kleine tuinen, betaalbaar en eenvoudig te installeren.

Lees meer

Zo hou je je zwembad de hele zomer topfit (en veilig!)

Zo hou je je zwembad de hele zomer topfit (en veilig!)

Alles voor een veilige en propere zomer: zwembadonderhoud, hygiëne, verwarming en tips tegen ongevallen in en rond je zwembad.

Lees meer

Snel geleverd en geplaatst: dit is de prijs van een zwembadcontainer

Snel geleverd en geplaatst: dit is de prijs van een zwembadcontainer

Een zwembadcontainer is een betaalbaar alternatief voor een zwembad in je tuin. Maar hoeveel betaal je voor zo'n zwembadcontainer? Ontdek de prijs.

Lees meer

Weet jij het antwoord op deze vragen?


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag