3

Slecht uitgevoerde schilderwerken

anitake
anitake
#Inrichting en afwerking · 6 jaren geleden

Schilder gebruikte verven anders dan in offerte zonder overleg. Houten lattenplafonds: Verf bladdert los al na een paar weken in sommige voegen. De voegen zijn onvoldoende geverfd. Er werd geschilderd met een langharige rol? (druppels verf in de voegen) De schilder negeerde onze opmerkingen en beweerde dat hij die rol juist gebruikte om de voegen te vullen.

Ramen: Bij schuifraam wordt onderaan het bruin door de verf zichtbaar. Zijn putjes zijn slecht opgevuld. Sommige polymeren scheuren al wat los.

Veranda:houten plafond: overal gebarsten verf in de voegen. Een gedeelte werd niet afgekit. Zeer slordige afwerking.

Keuken: renovlies niet goed geplaatst. Bij het schilderen van dit plafond is rondom de bovenste rand van het nieuw geplaatste renovlies gewoon meegeschilderd. Hij zou de rest komen afwerken na plaatsing van de keuken. We zouden daar allemaal niets van zien.

Enz. Wat nu?

Alle reacties

0
MartinP
MartinP
1 5 Andere particulier
6 jaren geleden· Bedankje ontvangen
Beste, Het is belangrijk dat je in eerste instantie een bewijs hebt van de melding van de gemaakte fouten. Dit kan door een gedetailleerde beschrijving (desnoods incl. foto's) via e-mail. Bij een klacht van de klant is de aannemer principieel verplicht binnen een redelijke termijn te reageren. Doet hij dit niet dan kan je hem in gebreke stellen via een aangetekend schrijven. Ook kan je even langsgaan bij een jusititiehuis waar je gratis éénmalig advies kan krijgen van een advocaat: https://www.vlaanderen.be/conflicten-en-misdrijven/juridische-hulp-van-de-justitiehuizen .
0
Geert Boutsen - Dehaese & Dehaese Advocatenkantoor
3 8 Andere professioneel
6 jaren geleden· Bedankje ontvangen

Beste, 

U geeft aan dat uw contractuele partner, met name de schilder, zijn werken niet volgens de regels van de kunst en volgens de contractuele afspraken uitgevoerd zou hebben. 

De schilder komt in dat geval tekort aan zijn contractuele verplichtingen.

Wij raden ten eerste aan om een schrijven, gestaafd met foto's, aan de schilder te richten waarin u de gebreken opsomt. Wij raden aan om dit schrijven zowel aangetekend als per gewone post/mail te verzenden. Bij gebreke aan reactie zal u verdere stappen dienen te ondernemen.

U kan ons ook altijd contacteren voor verdere vragen. 

Met vriendelijke groeten, 

Geert BOUTSEN

Advocaat

Dehaese & Dehaese Advocatenkantoor 

Luikersteenweg 187

3500 Hasselt

011/28.18.81 - dehaese@dehaese.be - www.dehaese.be 

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Een kinderkamer inrichten? Tips voor een kamer die meegroeit

Een kinderkamer inrichten? Tips voor een kamer die meegroeit

Slaapkamer, speelkamer, studeerkamer… Naarmate kinderen opgroeien, veranderen hun behoeften. Met deze tips richt jij de kinderkamer praktisch in.

Lees meer

3 interieurtrends voor 2025 volgens expert Block: de revival van art nouveau, vast tapijt en ossenbloedrood

3 interieurtrends voor 2025 volgens expert Block: de revival van art nouveau, vast tapijt en ossenbloedrood

Interieurexpert Nicolas Block van King George onthult de drie grootste interieurtrends voor 2025.

Lees meer

Levis lost de eerste trendkleur van 2026

Levis lost de eerste trendkleur van 2026

Blauw is dé trendkleur van 2026, volgens verfmerk Levis. Ontdek hoe je deze veelzijdige kleur in je interieur kan toepassen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag