2

How can you force tenants to visit?

nguyentienhn
nguyentienhn
#Regelgeving · 6 jaren geleden

Ik zou graag mijn woning die nu verhuurd wordt verkopen. Daarvoor heb ik een attest nodig van elektrische keuring. Telkens ik met de huurder een datum afspreek voor een keuring laat hij een dag voordien weten dat de afspraak/voor keuring niet kan doorgaan. Zelfs zonder reden. Idem voor het toelaten van kandidaat kopers. Hij geeft een aantal dagen op maar enkele dagen voordien kan het plots niet meer. Dus hij probeert uitstel te zoeken. Hij is bang dat hij de huurwoning zal moeten verlaten binnen de 6 maanden als een nieuwe koper de woning koopt om er zelf in te gaan wonen. In het huurcontract staat duidelijk dat ik bezoekrecht heb na afspraak. Hoe kan ik hem juridisch dwingen dit spelletje te stoppen?

Alle reacties

0
Kris M
Kris M
594 3521 Andere particulier
6 jaren geleden

Naar de vrederechter stappen om dwingende bezoekdagen te bekomen met dwangsommen bij niet naleving.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Minister Depraetere wil regels rond premie digitale meter voor zonnepaneeleigenaars aanpassen

Minister Depraetere wil regels rond premie digitale meter voor zonnepaneeleigenaars aanpassen

Saneringswerken belemmeren de premie digitale meter voor 31.000 gezinnen. Minister Depraetere stelt een aangepaste regeling voor.

Lees meer

Ontdek welke premies veranderen of verdwijnen in 2026

Ontdek welke premies veranderen of verdwijnen in 2026

In 2026 verdwijnen er enkele premies voor wie wil bouwen of renoveren. Ontdek welke premies er, naast de EPC-labelpremie, nog stoppen.

Lees meer

Na het E-peil volgt het M-peil: Vlaanderen voert vanaf 2030 milieuscore in voor bouwmaterialen

Na het E-peil volgt het M-peil: Vlaanderen voert vanaf 2030 milieuscore in voor bouwmaterialen

Wat is het M-peil en wanneer is het verplicht? Ontdek de impact van bouwmaterialen op je score en hoe je nu al bouwt volgens de normen van 2030.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag