Het is wenselijk om het juiste model te kennen. Er zijn 2 types in de Atmomax reeks en de turbomax reeks. Onderaan bevindt zich gewoonlijk de kenplaat. Neem eens een foto.
Een eerste controle is de goede werking van de 3-wegkraan. Warmwater heeft steeds voorrang op verwarming, dus zodra een warmwaterkraan geopend wordt moet de 3-wegkraan omschakelen.
Dat het aanzetten van de kamerthermostaat de brander doet starten maar dan die foutmelding geeft is verschillend te interpreteren naargelang het type.
Gelet op de kostprijs van de mogelijks te vervangen onderdelen zoals printplaat, driewegkraan, schouwsensoren en ventilator en de ouderdom van het toestel zal een technieker vlug aansturen op vervanging door een nieuw toeste. Probleem hierbij is dat mogelijks de rookgasafvoer moet herbekeken worden en als er verschillende gaswandketels op dezelfde schouw zijn aangesloten men geen condensatieketel kan plaatsen.
Met die link kan u de handleiding vinden
https://www.vaillant.be/downloads/documenten/oude-handleidingen/wandketels-op-gas/gebruikershandleiding-atmomax-turbomax-pro-318676.pdf