Mag ik aan 6% BTW bouwen als het huis op alle stukken bouwgrond staat?
Wij zijn van plan om een stuk bouwgrond te kopen waar er momenteel nog een oude hoeve opstaat. Het stuk bouwgrond wordt verkaveld in 3 gronden. De hoeve staat momenteel op de 3 stukken grond. De eigenaar is van plan om deze zelf af te breken alvorens te verkopen. Omdat de 6% BTW regeling interessant is, wouden we navragen of er geen mogelijkheid is om dit percentage te verkrijgen bij de bouw van 1 van de 3 gronden?
Is er een mogelijkheid om een deel van de hoeve, die op de perceelsgrens van ons stuk bouwgrond staat, zelf af te breken om zo aan 6% BTW te kunnen bouwen?
Normaal gezien vallen wij onder de bestaande (oude) regeling en niet de nieuwe die pas in voege is.




.jpg?w=760&auto=format&ar=4%3A3&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&corner-radius=10&mask=corners&lossless=true&s=a9947d9b4aef6a592b51bd4ee720c440)

