Lastscheider tellerkast
In mijn tellerkast zit nu een lastscheider en gaat van daaruit naar mijn hoofdverdeelbord rechtsreeks op de diff 300mA. Zet Fulvius zelf de nodige hoofdautomaat in de tellerkast of moet ik deze in mijn verdeelbord voorzien?
Lastscheider tellerkast
In mijn tellerkast zit nu een lastscheider en gaat van daaruit naar mijn hoofdverdeelbord rechtsreeks op de diff 300mA. Zet Fulvius zelf de nodige hoofdautomaat in de tellerkast of moet ik deze in mijn verdeelbord voorzien?
Als er op je tellerkast uitwendig iets kunt bedienen is dit een zekering. Je kan misschien een foto plaatsen voor alle duidelijkheid.
Beste,
In u tellerkast zit een lastscheider daar komt u inkomende kabel van straat op aan. Daarna komt Fluvius en legt de kabels van de lastscheider naar de hoofdautomaat in de tellerkast en dan van de hoofdautomaat naar de meter. De kabel van de meter naar u diff sluit Fluvius aan op de uitgaande klemmen van de meter. Dus Fluvius plaats de hoofdautomaat in u tellerkast.
Elektriciteit plaatsen of renoveren? Ontvang gratis offertes!
Ontdek de beste vakmensen uit de buurt. Vergelijk gratis en zonder verplichtingen offertes voor jouw elektriciteitswerken.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Welke factoren beïnvloeden het verbruik van een warmtepomp, hoe bereken je het, wat kost het en hoe kan je besparen? Wij zochten het voor je uit.
Lees meerWil je een laadpaal installeren? Dan zit je ongetwijfeld met vragen: waar plaats je die laadpaal thuis, hoeveel kost het en hoe laad je efficient?
Lees meerJe energiefactuur op korte termijn doen dalen, hoeft niet noodzakelijk veel moeite te kosten. Met kleine ingrepen kan je op jaarbasis al heel wat besparen.
Lees meerVraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen