Je kan altijd (tenzij het tegen het algemeen recht ingaat) een akkoord vormen met je buur.
maar dat verandert niets aan het feit dat de buur het recht niet heeft, dat de overheid dat recht ook niet geeft en dat je als buur helemaal niet verplicht bent om dat goed te keuren.
Feter verwart duidelijk rooilijn (isolatie over publieke grond) en perceelsgrens (isolatie over privé grond).
Dat weet je wel hé Charel, als eeuwige verdediger van het eigendomsrecht ...
En als TS wilt aanbouwen dan zal de buur zijn isolatie mogen afbreken en opnieuw betalen voor de helft van de nieuw aan te brengen isolatie.
Niemand zegt dat je als buur verplicht bent om dat toe te laten want dat ben je uiteraard niet, het is uw eigendom en hier geldt inderdaad het eigendomsrecht dat ik steeds geneigd ben om te verdedigen.
Maar beste Vivax (art) : het eigendomsrecht wil niet enkel zeggen dat je de buurman kan verbieden om over de perceelsgrens te isoleren maar ook dat je dat kan toestaan.
Voor TS maakt het niet zo veel uit maar voor de buurman is het wel belangrijk dat de afspraken goed op papier staan. Zo zou men nu ook al op papier kunnen zetten hoe één en ander in de toekomst bij eventueel aanbouwen dan geregeld moet worden.
Het was wat voorbarig om anderen foutieve informatie te verwijten terwijl uw info fout was !