0

Latei onder betonnen welfsels?

vdvaxel
vdvaxel
#Ramen en deuren · 2 jaren geleden

We zijn bezig met de renovatie van ons bijgebouw dat opgetrokken is uit Ytong. De vorige eigenaars hebben zelf een ovaalvormig raam geplaatst, maar we zouden een nieuw rechthoekig smal raam willen plaatsen van ongeveer 0,5m breed en 1m hoog. 

Daarvoor moeten we dus de bestaande opening verder uitslijpen. De vraag is nu of we een latei moeten steken en of dit kan helemaal bovenaan de muur, zodat de betonnen welfsels (zie foto) rechtstreeks rusten op de latei? Of laten we best nog een rij Ytong blokken over tussen de latei en de welfsels waardoor het raam dus lager komt?

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/84958/ee89f8fa-2003-4f6c-a57c-7c2a1ecc1616.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=84b2cd6832a740b3219668844be8727e

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Materialen voor ramen en deuren: voor- en nadelen, prijs en onderhoudstips

Materialen voor ramen en deuren: voor- en nadelen, prijs en onderhoudstips

Nieuwe ramen en deuren kiezen? Vergelijk materialen, beglazing en prijzen en vind zo de beste match voor jouw woning en budget.

Lees meer

Op zoek naar een plaatser voor ramen en deuren? Zo vergelijk je slim!

Op zoek naar een plaatser voor ramen en deuren? Zo vergelijk je slim!

Wil je nieuwe ramen en deuren laten plaatsen? Ontdek hoe je plaatsers vergelijkt en een goede plaatser voor je ramen en deuren kiest.

Lees meer

De charme van houten ramen: ontdek alle voor- en nadelen

De charme van houten ramen: ontdek alle voor- en nadelen

Hou je van de natuurlijke uitstraling van houten ramen? Ontdek welke houtsoorten duurzaam zijn en onderhoudstips voor een lange levensduur.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag