Schouwvegen
Hallo,
Is er een verplichting van de verzekering om tweejaarlijks de schouw te vegen voor een condenserende gas ketel ?
Schouwvegen
Hallo,
Is er een verplichting van de verzekering om tweejaarlijks de schouw te vegen voor een condenserende gas ketel ?
Nee, een rookgaskanaal van een condenserende ketel wordt niet geveegd, alleen is er een wettelijke verplichting om het toestel 2 jaarlijks te laten onderhouden.
Bedankt voor de info

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’
Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Een tweede digitale meter: hoe werkt dat en wat is het nut? We vroegen het aan Lara Lammens van Fluvius en energie-expert Joannes Laveyne van UGent.
Lees meer
De Wet Breyne beschermt kopers van nieuwbouw en bij renovaties. Ontdek wat deze wet inhoudt en wat je rechten en plichten zijn.
Lees meer
Vanaf 2027 wordt een zorgwoning in je tuin voordeliger door nieuwe regels. Zonder EPB-plicht bespaar je tot duizenden euro's.
Lees meerVraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen