1

Hoeveel mag een vloer zakken?

Jozefien25
Jozefien25
#Regelgeving · 10 maanden geleden

Ik woon sinds mei 2024 in een nieuwbouwwoning (gebouwd door een bouwfirma). Nu zijn de vloeren redelijk veel gezakt (wellicht door krimping PUR), vb. er is een spleet tussen laminaatvloer en plint die oploopt tot 8-9mm. Volgens de bouwfirma hoort dit bij het normale zetten van de woning. De bouwfirma stelt voor om de plinten te herplaatsen, maar ik moet zelf instaan voor de kosten van nieuwe plinten. Is dit aanvaardbaar? Zijn er normen ivm hoeveel een vloer mag zakken?

Bijkomende vraag: de definitieve oplevering is gepland begin maart. Moet ik deze laten doorgaan of is dit probleem een geldige reden om de definitieve oplevering uit te stellen?

Alle reacties

0
LeaD
LeaD
13 242 Andere professioneel
10 maanden geleden

Dat is niet normaal .

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Hoe herken je asbest in huis? En hoe verwijder je het? "Van 1 asbestvezel in je longen kan je al ziek worden"

Hoe herken je asbest in huis? En hoe verwijder je het? "Van 1 asbestvezel in je longen kan je al ziek worden"

Dateert jouw woning van voor 2001? Dan is de kans groot dat er asbest in zit. Maar hoe weet je dat zeker? En mag je het verwijderen? OVAM weet raad.

Lees meer

Minister Jambon voorziet een tussenoplossing voor btw op sloop en heropbouw

Minister Jambon voorziet een tussenoplossing voor btw op sloop en heropbouw

Minister Jambon voorziet een oplossing voor btw op sloop en heropbouw. Geen tijdelijke btw-verhoging, maar een administratieve tolerantie van 6%.

Lees meer

Goedkoper verbouwen: rentevoet Mijn VerbouwLening daalt eindelijk weer

Goedkoper verbouwen: rentevoet Mijn VerbouwLening daalt eindelijk weer

De rente op Mijn VerbouwLening daalt fors. Minister Depraetere is blij: “Renoveren is weer wat betaalbaarder.”

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag