halfopen gebouw verkavelen in gesloten en half open gebouw

2

halfopen gebouw verkavelen in gesloten en half open gebouw

Antoni123
Antoni123
#Regelgeving · 5 maanden geleden

Beste,

Ik heb een halfopen bebouwing die ik graag zou willen verkavelen naar een gesloten en halfopen gebouw. Het bestaande halfopen gebouw wordt een gesloten woning met een breedte van 7.75m. Het nieuw verkaveling wordt over de huidige garage gebouwd en heeft meer dan 11m breedte.

Het huis zit een in wijk met identieke halfopen bebouwing. Daarnaast heb ik een van de weinige huizen waarbij we genoeg breedte hebben voor een nieuwe verkaveling. We wonen op het uiteinde van een doodlopende straat en naast ons perceel loopt een wandelweg. 

Denken jullie dat een verkaveling toegestaan zal worden? Zo niet, heeft het zin om dit aan te vechten?

Mvg,

Antoni

Alle reacties

0
Tiramisu
Tiramisu
11 320 Andere particulier
5 maanden geleden

Enige manier om dat te weten te komen is architect contacteren, plan laten maken en bouwvergunning laten indienen. 

0
Patrick Oostens
Patrick Oostens
8 81 Andere professioneel
5 maanden geleden· Bedankje ontvangen

Je zal een grondig onderbouwd dossier moeten opstellen. Foto's van gelijkaardige huizen in de straat, bouwjaar en dergelijke erbij. Het is in jouw uitleg niet duidelijk of er al gesloten bebouwingen staan of enkel half-open. Dat zal belangrijk zijn omdat men altijd het zicht in de straat wil behouden.

Eerst eens informeren bij de gemeente kan altijd handig zijn.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Bouwsector verdeeld over Mijn VerbouwBegeleiding

Bouwsector verdeeld over Mijn VerbouwBegeleiding

De bouwsector is verdeeld over Mijn VerbouwBegeleiding. De Vlaamse regering wil verbouwers gratis advies geven en zo de renovatiegolf aanzwengelen.

Lees meer

Ondanks betonstop nood aan 450.000 nieuwe woningen: is Vlaanderen te ambitieus?

Ondanks betonstop nood aan 450.000 nieuwe woningen: is Vlaanderen te ambitieus?

Hoe bouwen we 450.000 nieuwe woningen terwijl er een betonstop aankomt? Steven Lannoo van NAV en Caroline Deiteren van Embuild reageren.

Lees meer

Minister van Energie wil geen verbod op negatieve injectietarieven

Minister van Energie wil geen verbod op negatieve injectietarieven

Minister Depraetere weigert verbod op negatieve injectietarieven. Wat betekent dit voor zonnepaneeleigenaren met dynamische contracten?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag