0

Opening maken in stalen balustrade

Goegie
Goegie
#Terras en oprit · 4 weken geleden

Betreft balustrade rond eigen terras (niet aan de gevel dus). Dient om de ramen te gaan wassen. Huidig alternatief is over 110 cm klimmen. Er een poortje dat op slot kan maken is de bedoeling. Ervaring, voorbeelden, uitvoerende firma gezocht.

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Je terras inrichten? Tips voor het perfecte terras

Je terras inrichten? Tips voor het perfecte terras

Op je terras kan je heerlijk genieten, tafelen of relaxen. Het is dus fijn als je je terras slim kan inrichten. Ontdek onze tips voor het perfecte terras.

Lees meer

Terrastegels in beton, natuursteen of keramiek: een blik op uitzicht, onderhoud, prijs en plaatsing

Terrastegels in beton, natuursteen of keramiek: een blik op uitzicht, onderhoud, prijs en plaatsing

Terrastegels bestaan uit verschillende materialen: beton, natuursteen en keramiek. Ontdek het verschil in uitzicht, onderhoud, prijs en plaatsing.

Lees meer

Een terras op maat: van materialen en prijs tot verwarming en inrichting

Een terras op maat: van materialen en prijs tot verwarming en inrichting

Welke materialen zijn er voor je terras? Hoe onderhoud je je terras? Wat bepaalt de prijs en hoe leg je het zelf aan?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag