1

OSB plaat als wandafwerking

klopklop
klopklop
#Inrichting en afwerking · 13 jaren geleden
Zijn OSB platen geschikt als wandafwerking in een geïsoleerde niet verwarmde ruimte? Het gaat over een nieuwgebouwde bergruimte met zadeldak. De muren zijn als volgt opgebouwd, van buiten naar binnen: Thermowood-Ventmax-isover isolatie 16 cm tussen spanten-dampscherm We twijfelen qua wandafwerking tussen Gyproc, Fermacell en OSB. We zouden kiezen voor OSB3 omdat het sterker is dan Gyproc en goedkoper dan Fermacell. Er is na het plaatsen ook geen verdere afwerking nodig. Kunnen de platen direct op de spanten worden bevestigd of moet er eerst een regelwerk worden aangebracht?

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Je woonruimte optimaal benutten? 8 slimme tips voor meer leefgenot in een compacte woning

Je woonruimte optimaal benutten? 8 slimme tips voor meer leefgenot in een compacte woning

Elke vierkante meter in je woning optimaal benutten? Ontdek 8 slimme tips voor meer ruimte en leefgenot met minder vierkante meters.

Lees meer

Uit deze soorten behang kan je kiezen

Uit deze soorten behang kan je kiezen

Ontdek de verschillende soorten behang: van papier en vinyl tot metallic. Vergelijk de voor- en nadelen en vind de beste optie voor jouw interieur.

Lees meer

Je zolder inrichten als woonruimte in 5 stappen

Je zolder inrichten als woonruimte in 5 stappen

De ruimte onder het dak wordt vaak onderbenut. Wil jij je zolder inrichten als woonruimte? We helpen je op weg in vijf stappen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag