2

Luchtafvoer rooster

litse
litse
#Ventilatie · 12 jaren geleden

Om goed te ventileren dacht ik er aan om in de badkamer en de was plaats een gewoon luchtafvoer rooster te steken (constante luchtafvoer) en 1 met een motortje voor tijdes het douchen en intensief damp verbruik.

Of is de ventilator met motor alleen voldoende. Voert deze ook lucht af als ze niet op staat? En Komt hierlangs geen lucht naar binnen?

Alle reacties

0
linder
linder
0 4 Andere professioneel
12 jaren geleden

Hoi,

Het is natuurlijk afhankelijk van de ruimte welke je wilt ventileren. Maar over het algemeen kom je al een heel eind met een 1 ventilator met motertje. Je hebt uitvoeringen die na het douchen en het uitschakkelen van het licht nog langer blijven "afzuigen" dit kun je dan bijvoorbeeld op een half uur instellen. Let hier bij het installeren wel op dat je het allemaal goed aansluit met stroom want dit kan soms een hekel punt zijn. Wat betreft de toch valt het wel mee hier komt niet veel door als er een ventilator voor zit.

Van verwarming tot ventilatie. Ontdek alles wat je moet weten over energie in ons gratis magazine ‘Mijn Energie’

Van verwarming tot ventilatie. Ontdek alles wat je moet weten over energie in ons gratis magazine ‘Mijn Energie’

De mogelijkheden zijn de laatste jaren enorm toegenomen, waardoor het moeilijker wordt om de juiste keuze te maken voor jouw woning. In dit magazine helpen we je graag op weg.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Slim ventileren op maat: alles over vraaggestuurde ventilatie

Slim ventileren op maat: alles over vraaggestuurde ventilatie

Ontdek hoe vraaggestuurde ventilatie zorgt voor gezonde lucht, energiebesparing en comfort in elke woning.

Lees meer

Ventilatiesysteem in bestaande woning: zo pak je het aan

Ventilatiesysteem in bestaande woning: zo pak je het aan

Een ventilatiesysteem integreer je ook in een bestaande woning. Ontdek hoe je gezond kan ventileren en welke opties er zijn als je wil renoveren.

Lees meer

Last van winterblues? Ventilatie, daglicht en verwarming maken het verschil

Last van winterblues? Ventilatie, daglicht en verwarming maken het verschil

Heb je last van de winterblues? Uldrik Brondeel van Pixii legt uit hoe je je energie en welzijn binnenshuis eenvoudig een boost geeft.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag