muuropbouw garage indien buiten het beschermd volume

1

muuropbouw garage indien buiten het beschermd volume

kvanaeken
kvanaeken
#Ramen en deuren · 12 jaren geleden
We zouden, vanuit het concept van compact bouwen, een garage willen voorzien buiten het beschermde volume (dwz, buiten de isolatieschil) maar wel aansluitend aan de woning. Het is me echter niet duidelijk hoe in dit geval we best de muuropbouw zouden aanpakken. Volstaat een facadesteen met snelbouwsteen? Dient er hier isolatie te worden voorzien (eventuele wettelijke verplichtingen in cm?)

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wat maakt aluminium ramen een slimme keuze? De voordelen en opties op een rij

Wat maakt aluminium ramen een slimme keuze? De voordelen en opties op een rij

Aluminium ramen combineren een strak design met veiligheid. Maar hoe zit het met isolatie, prijs en onderhoud? Ontdek alles wat je moet weten!

Lees meer

Valdorpel onder je deur monteren: bescherming tegen tocht, vocht en geluid

Valdorpel onder je deur monteren: bescherming tegen tocht, vocht en geluid

Zorg voor een perfect afgesloten deur met een valdorpel. Ontdek meer over de werking, materialen, prijs, installatie en het onderhoud ervan.

Lees meer

Dubbel glas voor je ramen: isolatiewaarde en alternatieven

Dubbel glas voor je ramen: isolatiewaarde en alternatieven

Dubbel glas isoleert je huis beter, verlaagt je energiekosten en verbetert je EPC-label. Ontdek ook de alternatieven voor je beglazing.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag