Dit topic is afgesloten door de moderator. Je kan dus geen reacties meer plaatsen.

4

constructie fout ramen BELISOL

Frederik Van Dijk
Frederik Van Dijk
#Ramen en deuren · 12 jaren geleden

twee nieuwe ramen,met zes vleugels werden door BELISOL geplaatst(2.20x1.20m) in MEI 2013,de zes vleugels blijken niet winddicht.Het onderste horizontale profiel staat gebogen.Dit probleem werd vast gesteld door BELISOL als door PROFEL,de constructeur van de ramen,want BELISOL maakt geen of raam.Er is geen discussie,er is een constructie fout. PROFEL stelt voor om een bijkomend sluitpunt te monteren zodat het gebogen ,onderste PVC profiel,telkens bij het sluiten van het raam tegen de kader wordt gedrukt voor een betere afsluiting te bekomen. Is dit uitvoerbaar?Als we weten dat de lengte van het PVC profiel,slechts 62 cm bedraagt en binnenin versterkt is met metaal. Telkenmale de venster wordt gesloten,zal de sluiting het gebogen PVC profiel proberen te "rechten".Dit moet onvermijdelijk leiden tot een belasting van de scharnieren als het al mogelijk is om het versterkte profiel te buigen. Klantendienst BELISOL is NUL

Van Dijk Frederik -Kortenaken

Alle reacties

0
Livios.be
Livios.be
65 590 Andere professioneel
12 jaren geleden

Hallo,

Ik heb even je contactgegevens uit een ander bericht van jou toegevoegd.

Want zoals je weet, zijn anonieme klachten niet toegelaten.

Hopelijk raken je problemen snel opgelost!

0
Belisol
Belisol
1 2 Andere professioneel
11 jaren geleden
Geachte heer Van Dijk Wij zijn blij te horen dat alles goed afgelopen is. We hebben uw dossier nog even opgenomen met onze zaakvoerder in Sint-Truiden en die bevestigt de correcte afhandeling. Alleszins bedankt voor uw begrip en medewerking in dit dossier. Met vriendelijke groeten Wim Lenaers - marketeer Belisol
0
Livios.be
Livios.be
65 590 Andere professioneel
11 jaren geleden

Beste Frederik,

Beste Wim,

Frederik: ik heb je laatste bericht verwijderd. Waarom? Jullie kunnen elkaar mailen of via dit forum privé-berichten sturen.

Het probleem is nu aangekaart, maar het lijkt me niet de beste oplossing om de discussie verder te zetten op dit forum. Het is niet onze taak of bedoeling om als scheidsrechter op te treden. Ik zet dan ook een slot op deze topic.

Hopelijk komen jullie snel tot een oplossing waarin jullie je allebei kunnen vinden!

Met vriendelijke groeten,

Het Livios-team.

Download gratis onze gids over ramen en deuren

Download gratis onze gids over ramen en deuren

Alles wat je moet weten over energiezuinig, veilig en esthetisch buitenschrijnwerk. Inclusief handige checklists voor de perfecte keuze!

Download nu gratis jouw gids

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Waarom hoogrendementsglas onmisbaar is voor jouw ramen en deuren

Waarom hoogrendementsglas onmisbaar is voor jouw ramen en deuren

Ontdek hoe hoogrendementsglas in ramen en deuren bijdraagt aan energiebesparing, verhoogd comfort en lagere stookkosten voor jouw woning.

Lees meer

5 tips om je huis koel te houden op warme zomerdagen

5 tips om je huis koel te houden op warme zomerdagen

Wat kan je op warme zomerdagen doen om oververhitting in je woning te vermijden? Met deze vijf tips hou je het aangenaam koel in huis.

Lees meer

Driedubbel glas in je ramen voor optimale isolatie en meer wooncomfort

Driedubbel glas in je ramen voor optimale isolatie en meer wooncomfort

Je woning energiezuinig maken en je wooncomfort verhogen met driedubbel glas in je ramen? Ontdek meer over de voor- en nadelen, de prijs en premies.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag