Ervaring: Ludwig Deblaere & Kempische bouwmaterialen

2

Ervaring: Ludwig Deblaere & Kempische bouwmaterialen

Stephen
Stephen
#Muren · 10 jaren geleden
Hallo, Wij zijn op zoek naar onze gevelsteen. Het staat vast dat het een PAEPESTEEN word. De firma's dat momenteel onze aandacht hebben: Ludwig Deblaere & Franck : recup Kempische bouwmaterialen: naagemaalte paepesteen Vandaag 6uur rondgereden en zowel huizen van Kempische als Ludwig deblaere gaan bekijken en raken er niet wijs uit. In de eerste particuliere prijsvraag komt op 205m² stenen de recup "slechts" dikke 900euro duurder uit. (in principe +/-1400 maar Kempische bouwmaterialen rekent €425 verzendkosten.. en Ludwig levert gratis) Nu: Als je kempische neemt heb je geen "sorteerwerk" en moet ik er geen kromme,kapotte,... gaan uitzoeken... (ik ken mensen die met Franck 2 big bags hebben moeten terugsturen maar hebben ook gratis andere gehad) Ludwig Deblaere meent dat elk van zijn stenen vermetsbaar is.... iemand ervaring????

Alle reacties

0
Charel
Charel
932 5436 Andere professioneel
10 jaren geleden

Beste,

Kempische bouwmaterialen zit in Turnhout.

Niet ver daarvandaan zou je ook eens kunnen gaan zien bij Roefs in Beerse. Zij zijn zelf afbreker van gebouwen en kuisen de  stenen op hun terrein. Ik weet niet hoe het nu is maar jaren geleden waren zij altijd een stuk goedkoper.

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Prijs van gevelreiniging: wat kost het en waarmee hou je best rekening?

Prijs van gevelreiniging: wat kost het en waarmee hou je best rekening?

Ontdek de prijs van gevelreiniging en welke factoren een impact hebben op de prijs. We zetten de prijs per methode op een rij.

Lees meer

Zelf crepi reinigen of crepi laten verven? Expert geeft tips

Zelf crepi reinigen of crepi laten verven? Expert geeft tips

Je sierpleister opfrissen, dan heb je twee opties: je crepi reinigen of hem opnieuw laten schilderen. Een gevelexpert geeft tips voor een frisse look.

Lees meer

Een huis kopen? Zo controleer je op vochtproblemen in huis

Een huis kopen? Zo controleer je op vochtproblemen in huis

Op huizenjacht? De winter is de ideale periode, want dan stuit je sneller op gebreken. Met dit stappenplan spoor je makkelijk vochtproblemen in huis op.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag