Twijfel je nog tussen een keramische tegel of een zachte vloer? Dan is CERAtouch, de nieuwste vloer van USFloors, misschien wel de ideale oplossing. Deze meerlaagse harde vloer combineert het beste van de twee: de look & feel van een keramische tegel met het plaatsingsgemak van een zachte vloer. Je kan kiezen uit een hele reeks natuurgetrouwe tegel- en steendecors die het uitzicht geven van een echte stenen of keramische vloer.
Gemakkelijk te plaatsen
CERAtouch is opgebouwd rond een HD-kern samengesteld uit gecompacteerd kalksteengruis. Verschillende slijtlagen geven de vloer een zeer hoge krasvastheid en maken hem minder broos en breekbaar. Bijgevolg moet je je, in tegenstelling tot bij keramische tegels, geen zorgen maken over het risico op breken tijdens de plaatsing. Bovendien kan je de CERAtouch gemakkelijk zelf plaatsen dankzij het kliksysteem dat de vloer zelf-uitlijnend maakt.
Geavanceerde CERAguard technologie
CERAtouch kan op elke ondergrond worden geplaatst, zelfs bovenop een bestaande vloer, en werkt daarbij vrijwel alle oneffenheden weg. De vloer heeft met CERAguard een beschermende, kras- en impactbestendige thermoplastische toplaag die speciaal voor dit product ontwikkeld werd. Bovendien heeft hij een mat uitzicht en reliëfstructuur voor een natuurgetrouwe look & feel, waardoor hij moeilijk te onderscheiden wordt van een echte stenen of keramische vloer.
Meer info: www.coretecfloors.com