Op 30 mei sluiten we definitief onze deuren. We zijn trots op alle inspiratie, advies en projecten die we de voorbije jaren met onze lezers en partners hebben kunnen delen.
Voor ons is het nu tijd voor een nieuw project. Bedankt voor het vertrouwen in ons merk de afgelopen jaren!
Binnenkomend vocht aan raam na spouwmuurisolatie (Beantwoord op 15-03-2016)
Vraag
Een firma heeft een 9-tal jaren terug spouwmuurisolatie uitgevoerd en zonnepanelen geplaatst bij mij thuis in Rotselaar. Sedert enkele jaren komt er regenwater binnen langs één venster boven. Vooral bij veel regen en wind uit een bepaalde richting.
Het water komt van boven de balk, boven het venster, en loopt via het raam op het venstertablet. Kunnen jullie dit probleem eens bekijken bij mij thuis? Alle voegen boven de vensters zijn na de spouwmuurisolatie dichtgemaakt.
Moeten deze terug open of is er een ander probleem ontstaan aan dat ene venster?
Antwoord
In deze is het misschien aangewezen om een onafhankelijk expert even naar de situatie te laten komen kijken. Indien het probleem inderdaad kan teruggelinkt worden aan de plaatser van de isolatie indertijd - en dat kan als deze onafhankelijk expert dat vaststelt - dan komt het voor jou erop aan om zo snel mogelijk deze aannemer aangetekend in gebreke te stellen. Hij is dan tien jaar aansprakelijk voor de uitgevoerde werken.
Beantwoord door: Livios
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
STiDO Modulair Bouwen
Levenslang comfort: waarom prefab modulaire woningbouw een toekomstgerichte keuze is
De meeste Belgen willen het liefst zo lang mogelijk in hun eigen woning blijven wonen.