verkoop huis dat dertig jaar geleden tegen huiszwam is behandeld

2

verkoop huis dat dertig jaar geleden tegen huiszwam is behandeld

edit
edit
#Regelgeving · 5 jaren geleden

Dertig jaar geleden heeft mijn moeder een huis aangekocht . Na een bezoek van de gemeente werd er huiszwam geconstateerd . Dit is toen behandeld geweest door een gespecialiseerde firma (het factuur in in de jaren zoek geraakt zij heeft er toen wel subsidies voor gekregen ). Behandeling , nieuwe houte en betonnen balken , vloeren ..... al het nieuwe hout is tevens behandeld geweest . Tot heden is er niets meer te merken , de behandeling blijkt dus goed te zijn .Nu wil wil ik dit huis verkopen en vraag me af of dit een verborgen gebrek is en moet ik dit melden aan de koper .

Alle reacties

0
Charel
Charel
932 5449 Andere professioneel
5 jaren geleden

Een gebrek of schadegeval dat er ooit was maar ondertussen is opgelost is geen gebrek meer, laat staan een verborgen gebrek. Ik zie dus niet in waarom je dit zou moeten melden.

Zo zie je bijvoorbeeld een lekkende dakgoot die ondertussen vernieuwd is toch ook niet meer als een gebrek ?

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Nog twee maanden om deze premies aan te vragen

Nog twee maanden om deze premies aan te vragen

Nog enkele weken om je premie aan te vragen voor je renovatie, sloop, digitale meter en verbeterde EPC. Check hoe je deze snel kan regelen.

Lees meer

Minister Brouns schaft meldingsplicht en vergunning voor kleine verbouwing af

Minister Brouns schaft meldingsplicht en vergunning voor kleine verbouwing af

Verbouwen zonder omgevingsvergunning? Vlaanderen schaft meldingsplicht af en vereenvoudigt de regels voor kleinere verbouwingen.

Lees meer

Elektriciteitsfactuur zal dalen door taxshift en extra korting

Elektriciteitsfactuur zal dalen door taxshift en extra korting

Het Vlaams klimaatplan heeft als doel om minder CO2 uit te stoten. Daarom komt er een taxshift en een extra korting op elektriciteit.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag