verkoop huis dat dertig jaar geleden tegen huiszwam is behandeld

2

verkoop huis dat dertig jaar geleden tegen huiszwam is behandeld

edit
edit
#Regelgeving · 5 jaren geleden

Dertig jaar geleden heeft mijn moeder een huis aangekocht . Na een bezoek van de gemeente werd er huiszwam geconstateerd . Dit is toen behandeld geweest door een gespecialiseerde firma (het factuur in in de jaren zoek geraakt zij heeft er toen wel subsidies voor gekregen ). Behandeling , nieuwe houte en betonnen balken , vloeren ..... al het nieuwe hout is tevens behandeld geweest . Tot heden is er niets meer te merken , de behandeling blijkt dus goed te zijn .Nu wil wil ik dit huis verkopen en vraag me af of dit een verborgen gebrek is en moet ik dit melden aan de koper .

Alle reacties

0
Charel
Charel
932 5480 Andere professioneel
5 jaren geleden

Een gebrek of schadegeval dat er ooit was maar ondertussen is opgelost is geen gebrek meer, laat staan een verborgen gebrek. Ik zie dus niet in waarom je dit zou moeten melden.

Zo zie je bijvoorbeeld een lekkende dakgoot die ondertussen vernieuwd is toch ook niet meer als een gebrek ?

Een EPC-certificaat nodig? Vergelijk gratis offertes!

Een EPC-certificaat nodig? Vergelijk gratis offertes!

Ontvang gratis offertes van gecertificeerde specialisten voor het opstellen van je EPC, snel en betrouwbaar.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Plug-in thuisbatterij kopen? Check eerst de Synergrid‑lijst

Plug-in thuisbatterij kopen? Check eerst de Synergrid‑lijst

Robby wil graag een plug-in thuisbatterij, maar zijn gekozen toestel staat niet op de officiële Synergrid-lijst. Marc Malbrancke van Synergrid reageert.

Lees meer

Nieuwe regels voor hemelwater: dit verandert er

Nieuwe regels voor hemelwater: dit verandert er

Ontdek hoe Vlaanderen de regels rond hemelwater versoepelt: minder kosten, meer uitzonderingen en minder papierwerk voor (ver)bouwers.

Lees meer

Lenen om te renoveren of een tweede woning kopen: dit verandert er

Lenen om te renoveren of een tweede woning kopen: dit verandert er

Ontdek wat er verandert als je een tweede woning koopt of een Mijn VerbouwLening wil afsluiten in 2026.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag