4

Gashaard of cv?

DirkH
DirkH
#Hernieuwbare energie · 4 jaren geleden

Een vraag voor de portemonnaie: na renovatiewerken eerder dit jaar hebben we in onze woonkamer een bellfire gashaard met energieklasse A. Wanneer we s avonds enkel de woonkamer willen verwarmen, zetten we dan best de haard op 22 graden of toch de cv op gas? Gasketel is een HR ketel. Maw wat is het meest efficiënt? Buikgevoel zegt gashaard...

Alle reacties

0
Feter
Feter
112 1424 Andere particulier
4 jaren geleden

Heel simpel uit te vinden. 

Vanavond verwarmen met CV en morgenavond met de gashaard, begin en einde van de avond gasmeter opnemen. 

Hoe meer avonden je dit zal doen, hoe nauwkeuriger de uitslag zal worden. Wel voorzorgen dat de rest zoveel mogelijk het zelfde is, zoals raam open bv.

Maar ook een vraag is, welke warmte ervaar je als prettiger/gezelliger enz. 

0
Charel
Charel
932 5480 Andere professioneel
4 jaren geleden

👍

0
Kris M
Kris M
594 3521 Andere particulier
4 jaren geleden

Ntuurlijk mogen dan enkel de radiatoren in de leefruimte aanstaan en moet de buitentemperatuur en de binnentemperatuur identiek zijn.

Vraag nu gratis offertes aan voor zonnepanelen en bespaar zo op je energiefactuur

Vraag nu gratis offertes aan voor zonnepanelen en bespaar zo op je energiefactuur

Zet de stap naar groene stroom en verlaag je energiekosten! Vraag nu gratis en zonder verplichtingen offertes aan van ervaren installateurs.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Thuisbatterij: van luxeproduct naar must-have voor elke woning

Thuisbatterij: van luxeproduct naar must-have voor elke woning

Welke rol is weggelegd voor de thuisbatterij? Energie-expert Laveyne: "De thuisbatterij gaat net zo alledaags worden als zonnepanelen."

Lees meer

Zonnepanelen reinigen: hoe vaak, wanneer en met welke producten?

Zonnepanelen reinigen: hoe vaak, wanneer en met welke producten?

Voor een optimaal rendement is het goed om je zonnepanelen te reinigen. Hoe vaak dat moet, wanneer en hoe? Je leest het in dit artikel.

Lees meer

Zelfverbruik tot 80%: waarom warm water de goedkoopste 'batterij' is voor je zonnepanelen

Zelfverbruik tot 80%: waarom warm water de goedkoopste 'batterij' is voor je zonnepanelen

Bespaar op je energiefactuur in 2026. Ontdek hoe je warm water als goedkope batterij gebruikt voor je zonnepanelen zonder grote investering.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag