2

Alle reacties

0
Paulpp
Paulpp
9 73 Andere professioneel
1 jaar geleden

A001 en 002: schema's ontbreken... kan je eventueel zelf (https://zelfelektrischschemamaken.be/) anders reken enkele 100€ (€400...) A006: stikker met de spanning (kan je kopen voor enkele €)

B026: aparte kabels naar wasm droogk ... afhankelijk van waar deze staan kan dit een groter werkje zijn dus moeilijk zo te zeggen

I001: dit zullen vermoedelijk kapotte, slecht vaststaande ed schakelaars en stopcontacten zijn... kan opgelost zijn  door ze vast te zetten ed anders vervangen. Moeilijk zo prijs op te plakken.

I002: vermoedelijk toestellen die in de badkamer staan (verwarming ofzo) niet geschikt is voor de badkamer => wegdoen kan volstaan.

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/96317/screenshot-20250505-055536-duckduckgo.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&q=85&corner-radius=10&mask=corners&s=cdad071468293b23b8b9df4e48a98960
0
Patrick & Hilde
Patrick & Hilde
9 137 Andere particulier
1 jaar geleden

Vraag een paar offertes  aan elektriciens.

Thuisbatterij laten plaatsen? Vergelijk gratis offertes!

Thuisbatterij laten plaatsen? Vergelijk gratis offertes!

Laat een thuisbatterij installeren en gebruik optimaal je zonne-energie. Ontvang gratis en vrijblijvende offertes van vakmensen.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wat is het verbruik van een warmtepomp? Bespaar met deze tips

Wat is het verbruik van een warmtepomp? Bespaar met deze tips

Welke factoren beïnvloeden het verbruik van een warmtepomp, hoe bereken je het, wat kost het en hoe kan je besparen? Wij zochten het voor je uit.

Lees meer

Feesten zonder ongelukken: tips voor een veilig eindejaar

Feesten zonder ongelukken: tips voor een veilig eindejaar

De feestdagen staan weer voor de deur. Ieder jaar gebeuren er tal van ongevallen in huis. Met deze tips zorg je ervoor dat alles veilig verloopt.

Lees meer

VEKA lanceert tool om automatisch energie te besparen met je digitale meter

VEKA lanceert tool om automatisch energie te besparen met je digitale meter

VEKA lanceert een tool om het beste energiebeheersysteem (EMS) te vinden. Bespaar op je energiefactuur en verhoog je zelfverbruik zonder ingewikkelde apps.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag