Zwarte plekken op afrormozia deur
Er zijn zwarte plekken ontstaan door de vloerlijm.
kent er iemand een oplossing om deze te verwijderen?
Zwarte plekken op afrormozia deur
Er zijn zwarte plekken ontstaan door de vloerlijm.
kent er iemand een oplossing om deze te verwijderen?
Ik zou eens proberen met ontweringswater. Is een veel gebruikt product voor het wegwerken van vlekken op hout door oa veroudering/vergrijzing. Maa rik vrees er een beetje voor

Trap plaatsen of renoveren? Ontvang gratis offertes!
Ontvang gratis en vrijblijvende offertes van ervaren vakmensen en ontdek de mogelijkheden.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Ga je voor een draai-, pivot- of schuifdeur? We zetten de voor- en nadelen van de verschillende types binnendeuren op een rij.
Lees meer
Deuren hebben een aanzienlijke invloed op het uitzicht van je interieur. Denk daarom goed na over de materialen die je gebruikt.
Lees meerVraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen